human

  Obóz humanistyczny.  

 Szanowni Państwo, gratulujemy przyjęcia Państwa dziecka w poczet uczniów naszej szkoły. Pragniemy poszerzyć ofertę dla klasy humanistycznej o     obóz humanistyczny.    W związku z planowanym na październik wyjazdem prosimy o zapoznanie się z naszą propozycją już dziś. 

 

 

- FORMA: obóz humanistyczny,

- TERMIN: 7- 11 października,

- MIEJSCE: Międzybrodzie (ośrodek Relaks),

- ZAJĘCIA: "Nie oceniaj", "Wszystko jest poezją", "Językowy śmietnik",

-PROWADZĄCY I OPIEKUNOWIE: nauczyciele ZSO nr 2 w Kwidzynie,

-WYCIECZKI: jednodniowa wycieczka do Krakowa śladami Stanisława Wyspiańskiego- patrona szkoły, jeden dzień na szlaku górskim
z przewodnikiem, zwiedzanie okolicy,

-DODATKOWE ATRAKCJE: gra terenowa, dyskoteka, ognisko, spotkanie z twórcą ludowym,

-NOCLEGI I WYŻYWIENIE: zapewnione przez ośrodek "Relaks",

-TRANSPORT: autokarowy- firma transportowa z Mikołajek Pomorskich,

-KOSZT: 700 ZŁ (według wstępnej kalkulacji 52 uczestników i 2 opiekunów)

- WARUNKI UCZESTNICTWA:

deklaracja drogą elektroniczną do 15 lipca NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (imię, nazwisko uczestnika, klasa, adres, adnotacja: "Zgłaszam udział........ Zobowiązuję się do pokrycia kosztów  obozu humanistycznego, dane rodziców),  deklaracja pisemna do 15 sierpnia (formularz zgłoszeniowy dostępny w sekretariacie szkoły; tylko w przypadku zgłoszenia odpowiedniej liczby uczestników); pierwsza wpłata w wysokości 300 zł do 15 września, kolejna (po ostatecznej analizie kosztów) do 1 października.

Liczymy, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i w ten sposób będziemy mogli pomóc naszym nowym uczniom twórczo spędzić pierwszy etap nauki.

Breadcrumbs