styp2a            22 stycznia 2019 w II LO odbyło się podsumowanie I semestru , w której rodzicom naszych najlepszych licealistów wręczano dyplomy. Tradycyjnie, uroczystość  otworzyła Pani Dyrektor II LO  mgr Ewelina Braun, która wręczała listy gratulacyjne rodzicom. Kochani Licealiści! Dziękując za wspaniałe osiągnięcia życzymy Wam dalszych sukcesów, wszechstronnego rozwoju, nieustającej pasji, z jaką podchodzicie do życia i świata.    Dyrekcja i Nauczyciele II LO. 

 

 

styp2

STYPENDYŚCI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Natalia Strzelecka              najlepszy uczeń II LO w roku szkolnym 2017/2018

 Katarzyna Barańska         najlepszy uczeń  SLO wroku szkolnym 2017/2018

styp2

Uczniowie klas III kończący szkołę z wyróżnieniem w roku szkolnym 2017/2018

 

Lp.

Klasa

Nazwisko i imię

śr. ukończenia szkoły

1

III C

Budziak Wojciech

5,47

2

III B

Białkowski Krzysztof

5,39

3

III B

Duzinkiewicz Małgorzata

5,33

4

III B

Krzemińska Roksana

5,28

5

III A

Barbarewicz Łukasz

5,18

6

III A

Kędziora Martina

5,18

7

III E

Kłos Paulina

5,17

8

III B

Klimek Agnieszka

5,11

9

III E

Dobosz Klaudia

5,09

10

III B

Kukliński Szymon

4,94

11

III C

Grys Maja

4,88

12

III B

Kamola Katarzyna

4,83

13

III E

Muzolf Martyna

4,83

14

III B

Bogusławska Kornelia

4,78

15

III B

Kardasz Aleksandra

4,78

16

III A

Madej Krzysztof

4,76

 

styp2

Uczniowie klas I i II z najwyższą średnią ocen na koniec roku szkolnego 2017/2018

 

 Lp.

Klasa

Nazwisko i imię

średnia ocen

1

II C

Strzelecka Natalia

5,67

2

II C

Jerzyk Aleksandra

5,44

3

I A

Kamińska Julia

5,38

4

I B

Telefus Zofia

5,31

5

II E

Barańska Katarzyna

5,18

6

II B

Łompieś Kinga

5,11

7

II C

Łoś Julia

5,10

8

II C

Rogacka Martyna

5,10

9

I A

Karaszkiewicz Martyna

5,06

10

I B

Borowska Dominika

5,06

11

I B

Czech Dominika

5,06

12

I B

Muzyka Maja

5,06

13

I B

Śliwiński Marcel

5,06

14

I E

Oryl Weronika

5,06

15

I C

Bator Wiktoria

5,00

16

II A

Kozakiewicz Kamil

5,00

17

II A

Szpaczyńska Dominika

5,00

18

II A

Szymalak Anna

5,00

19

I A

Jurkiewicz Tamara

5,00

20

I B

Bagińska Milena

5,00

21

I B

Grudniewski Kacper

5,00

22

I B

Sejka Adrianna

5,00

23

I B

Ślizewska Patrycja

5,00

24

II C

Kłos Michał

5,00

25

II B

Duszyński Maciej

5,00

26

I E

Chodukiewicz Monika

5,00

27

I C

Żarnowska Olivia

5,00

28

I D

Bochniak Patrycja

4,94

29

I E

Szewczyk Dominika

4,94

30

I E

Wojtyła Paulina

4,94

31

II B

Greglewska Marta

4,89

32

II B

Uchacz Julian

4,89

33

I C

Kobus Wiktoria

4,88

34

II A

Kapica Jan

4,88

35

II A

Kubajek Aleksandra

4,88

36

II A

Lewandowska Karolina

4,88

37

I A

Wajs Nikola

4,88

38

I B

Jaremko Zuzanna

4,88

39

I B

Lipińska Oliwia

4,88

40

I B

Zboińska Agata

4,88

41

II A

Dudek Wiktoria

4,86

42

I D

Gaura Wiktoria

4,84

43

I E

Solińska Nikola

4,83

44

II D

Tobiasz Natalia

4,82

45

II E

Redzińska Oliwia

4,82

46

I C

Bogusz Krzysztofa

4,81

47

I C

Marianowska Aleksandra

4,81

48

I A

Pikul Amelia

4,81

49

I A

Templin Katarzyna

4,81

50

I B

Goraj Jakub

4,81

51

I B

Szczotka Adrianna

4,81

52

I B

Wojtacka Karolina

4,81

53

II B

Galicka Rozalia

4,78

54

I E

Janicka Oliwia

4,78

55

I D

Guziewicz Sandra

4,76

56

II A

Ślusarska Julia

4,75

57

II A

Taczkowska Julia

4,75

58

I A

Żuchowska Nikola

4,75

59

I B

Dębińska Dominika

4,75

60

I B

Waśniewska Kornelia

4,75

61

II C

Mikołajczyk Maciej

4,75

62

II C

Wajs Zuzanna

4,75

63

II E

Wesołowska Wiktoria

4,75

 

  • Szkoła jest położona w najbliższym sąsiedztwie kompleksu sportowo- rekreacyjnego oraz terenów leśnych "Miłosna"

    • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
    • w ZSO funkcjonują:
    • 2 Liceum Ogólnokształcące
    • Sportowe Liceum Ogólnokształcące
    • ul. Słoneczna 2
    • 82-500 Kwidzyn
    • tel/fax 55 645 19 19
    • email: wyspian@2lo-kwidzyn.pl
    • www: 2lo-kwidzyn.pl
    • Dyrektor Szkoły
    • mgr Ewelina Braun
    • wice-Dyrektor Szkoły
    • mgr Wojciech Kapica
  • Pedagog szkolny mgr Hanna Taczkowska

    • Dyżury
    • Poniedziałek 9.40-12.35
    • Wtorek 9.40-13.25
    • Środa 9.50-13.25
    • Czwartek 11.30-13.25
    • Piątek 10.35-13.25
    • Psycholog – Magda Łucarz
    • Dyżury
    • wtorek 8.00-11.00
    • Sekretariat szkoły
    • mgr inż Bożena Grochowska
    • sekretariat szkoły czynny
    • Poniedziałek- Piątek 8-15
  • Staramy się, by do biblioteki można było zajrzeć zawsze, kiedy jest taka potrzeba, dlatego jest otwarta we wszystkie dni, w następujących godzinach:

    • Poniedziałek 8.50-15.30
    • Wtorek 7.30-14.20
    • Środa 9.55-15.15
    • Czwartek 8.00-15.40
    • Piątek 7.30-14.20
    • Zapraszają
    • mgr Mariola Bera
    • mgr Beata Chudoba
    • mgr Hanna Taczkowska
  • Rada Rodziców ZSO nr 2

    • Przewodnicząca Beata Barczykowska
    • zastępca Witold Templin
    • Wpłaty na konto Rady Rodziców
    • 84 8300 0009 0008 3133 2000 0010 w tytule wpisać „wpłata na Radę Rodziców. Imię i nazwisko dziecka, klasa”