fw

Pomóżmy Filipowi wrócić na boisko!

Filip Wadowski ma 19 lat, jest tegorocznym maturzystą.  Do Kwidzyna przyjechał jako 16-latek, by grę kontynuować w MTS Kwidzyn, a naukę w ZSO 2. Dostał się do kadry narodowej juniorów, a ze swoimi kolegami z MTS, wielokrotnie sięgał po tytuły. Jednak w ostatnich dwóch miesiącach zmagał się z ogromnym bólem barku. Mimo to wciąż grał i wspierał swoich kolegów na parkiecie, zdobywając przy tym indywidualne wyróżnienie: tytuł najlepszego obrotowego podczas Mistrzostw Polski Juniorów 2019. Link do zbiórki

f4      W ten weekend Nasi chłopcy rozgrywaja Final 4 MPJ w piłce ręcznej. Na  na własnej hali podejmują zespoły z Płocka, Łodzi oraz Legnicy. Wczoraj po zaciętej walce przegrali jedną bramką z Płockiem. Dzisiaj zagrają o 3 miejsce. Wesprzyjmy chłopaków w walce o brąz. Zachęcamy wszystkich uczniów Nowego,sympatyków szczypiorniaka do wspólnego kibicowania. Spotkajmy się dzisiaj 12:00 hala sportowa przy Wiejskiej.

szs

Duży Sukces naszych uczniów w Licealiadzie. Nasza szkoła ZWYCIĘŻYŁA w corocznej klasyfikacji sportowej województwa pomorskiego. Zwycięstwo to efekt ciężkiej pracy nauczycieli wychowania fizycznego oraz ich wychowanków.

juniorki

W dniach 6-8 kwietnia na hali przy ul. Wiejskiej oraz przy ul. Mickiewicza został rozegrany turniej 1/16 Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych.

sport

Kolejne sukcesy naszych sportowców. Po srebrach MPJ naszych piłkarek i piłkarzy ręcznych mamy kolejny medal tym razem złoty MPJ Filipa Ostrowskiego  w biegach przełajowych na dystansie 3 km.

hand 2

Po roku nieobecności juniorzy wrócili na podium MPJ zdobywając srebrny medal w  Final Four rozegranym w Ostrowie Wielkopolskim. W niezwykle emocjonującym finale Mistrzostw Polski Juniorów 2018 MSPR Siódemka-Miedź Legnica pokonało MTS Kwidzyn 25:24 (11:14).

• Szkoła jest położona w najbliższym sąsiedztwie kompleksu sportowo- rekreacyjnego oraz terenów leśnych "Miłosna"

• Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

• mgr inż Bożena Grochowska
    • sekretariat szkoły czynny