Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2019/2020 |
|||||||
Lp. |
Nazwisko i imię |
Przedmiot |
rodzaj zajęć |
klasy |
Dzień tyg. |
Godzina |
Sala |
1. | Bera Mariola, Widz Katarzyna | ogólny | warsztaty teatralne | klasy LO/SLO | czwartek | 1515 | 110 |
2. | Braun Elżbieta | geografia | zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze | klasy LO/SLO | środa | 1415 | 15 |
3. | Braun Ewelina | matematyka | zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze | klasy LO/SLO | poniedziałek | 1425 | 200 |
4. | Braun Jarosłow | historia | rozwijające uzdolnienia | I LO | poniedziałek | 1330 | 19 |
6. | Chwiędacz- Feluś Ewa | j.angielski | warsztaty -eTwinning | klay LO/SLO | środa | 800 | 107 |
7. | Dabrowski Henryk | wf | sks | klasy LO/SLO | wtorek/ czwartek | 1515 | s.gimnastyczna |
8. | Depka Anna | j. polski | zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze | klasy LO/SLO | piątek | 1415 | 17 |
9. | Duzinkiewicz Albert | j. polski | rozwijające uzdolnienia | klasy LO/SLO | wtorek/sobota | 1415 | 108 |
10. | Gostkiewicz Marzena | matematyka | z.wyrównawcze | klasy I | piątek | 700 | 112 |
11. | Kapica Wojciech | informatyka | Centrum Mistrzostwa Informatycznego | klasy I | czwartek | 1515 | 117 |
12. | Kołłupajło Maria | fizyka | dydaktyczno-wyrównawcze | klasy III | środa | 800 | 113 |
13. | Mertin- Wróbel Marzena | j. angielski | z.wyrównawcze | klasy I | czwartek | 1515 | 15 |
14. | Radomska Agnieszka | j. angielski | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze | klasy 3 | czwartek | 800 | 24 |
15. | Rośleń Agnieszka | biologia | fakultet | klasy LO/SLO | środa | 700 | 20 |
16. | Rośleń Agnieszka | biologia | rozwijające uzdolnienia | klasy LO/SLO | środa | 800 | 20 |
17. | Strzelczyk Beata | matematyka | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze | klasy LO/SLO | poniedziałek | 1415 | 210 |
18. | Strzelczyk Beata | matematyka | dydaktyczno-wyrównawcze | LO/ SLO | czwartek | 1415 | 210 |
19. | Strzelczyk Beata | matematyka | seminarium maturalne | klasy III | piątek | 800 | 210 |
20. |
Szynkiewicz Beata | j.polski | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze | III D | poniedziałek | 800 | 112 |
21. | Telefus Danuta | j.niemiecki | rozwijające uzdolnienia | klasy LO/SLO | czwartek | 1515 | 105 |
22. | Telefus Danuta | j.niemiecki | dydaktyczno-wyrównawcze | SLO | wtorek | 1515 | 105 |
23. | Woźniak Teresa | matematyka | seminarium | III C,D | wtorek | 1415 | 117 |
24. | Woźniak Teresa | matematyka | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze | klasy LO/SLO | środa | 800 | 117 |
25. | Zamośna Małgorzata | chemia | seminarium | III B | wtorek | 800 | 200 |
26. | Zamośna Małgorzata | chemia | rozwijające uzdolnienia | LO | termin do uzgodnienia |
Regulamin zajęć pozalekcyjnych.
Zgoda na udział w zajęciach pozalekcyjnych.