zdol

Zajęcia dodatkowe  w roku szkolnym 2018/2019

 
               

Lp.

Nazwisko i imię

Przedmiot

rodzaj zajęć

klasy

Dzień tyg.

Godzina

Sala

1

Braun Jarosław

historia

seminarium III CDE

środa

(co 2 tyg.)

1430- 1515 19

2

Braun Jarosław

historia koło przedmiotowe I,II,III czwartek 1430- 1515 19

3

Braun Elżbieta

geografia

seminarium III ACDE środa 1425-1510 15

4

Duzinkiewicz Albert

 j.polski  seminarium III E   czwartek  1515- 1600 108

5

Duzinkiewicz Albert

j.polski zajęcia wyrównawcze  II E poniedziałek  1515- 1600 108

6

Depka Anna

j.polski seminarium III B czwartek 1430-1515 17

7

 Depka Anna

 j.polski

 seminarium

III D

sobota 800-1100 17

8

Kozłowska Justyna

matematyka seminarium III B

środa

(co 2 tyg.)

1515-1645 212
9. Rośleń Agnieszka biologia seminarium III ACDE środa 1430-1515 20

10

Stefanowicz Agnieszka

j.angielski seminarium III CE piątek 1330-1415 14

11

Strzelczyk Beata

matematyka

seminarium

III A

środa

800-845

210

12

Strzelczyk Beata

matematyka

seminarium

I DE

środa

1425-1510

210

13

Szynkiewicz Beata

 j.polski  seminarium III C  wtorek  800-845  112

14

Szynkiewicz Beata

 j.polski seminarium III C  piątek   800-845  112

15

Szwanke Marek

wos

seminarium III CE

środa

(co 2 tyg)

1515-1645 208

15

Telefus Danuta

j.niemiecki

seminarium

III ABCDE

czwartek

1515-1600

105

16

Tubaja Alicja

biologia

seminarium

III B

środa

1330-1415

20

17

Widz Katarzyna

j.polski

seminarium

III A

piątek

800-845

110

18

Woźniak Teresa

matematyka

seminarium III C środa 800-845 117

19

Woźniak Teresa

matematyka

seminarium

III D

środa

1425-1510

212

20 Zamośna Małgorzata matematyka seminarium III E czwartek 1430-1515 200

Regulamin zajęć pozalekcyjnych.

Zgoda na udział w zajęciach pozalekcyjnych.

  • Szkoła jest położona w najbliższym sąsiedztwie kompleksu sportowo- rekreacyjnego oraz terenów leśnych "Miłosna"

    • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
    • w ZSO funkcjonują:
    • 2 Liceum Ogólnokształcące
    • Sportowe Liceum Ogólnokształcące
    • ul. Słoneczna 2
    • 82-500 Kwidzyn
    • tel/fax 55 645 19 19
    • email: wyspian@2lo-kwidzyn.pl
    • www: 2lo-kwidzyn.pl
    • Dyrektor Szkoły
    • mgr Ewelina Braun
    • wice-Dyrektor Szkoły
    • mgr Wojciech Kapica
  • Pedagog szkolny mgr Hanna Taczkowska

    • Dyżury
    • Poniedziałek 9.40-12.35
    • Wtorek 9.40-13.25
    • Środa 9.50-13.25
    • Czwartek 11.30-13.25
    • Piątek 10.35-13.25
    • Psycholog – Magda Łucarz
    • Dyżury
    • wtorek 8.00-11.00
    • Sekretariat szkoły
    • mgr inż Bożena Grochowska
    • sekretariat szkoły czynny
    • Poniedziałek- Piątek 8-15
  • Staramy się, by do biblioteki można było zajrzeć zawsze, kiedy jest taka potrzeba, dlatego jest otwarta we wszystkie dni, w następujących godzinach:

    • Poniedziałek 8.50-15.30
    • Wtorek 7.30-14.20
    • Środa 9.55-15.15
    • Czwartek 8.00-15.40
    • Piątek 7.30-14.20
    • Zapraszają
    • mgr Mariola Bera
    • mgr Beata Chudoba
    • mgr Hanna Taczkowska
  • Rada Rodziców ZSO nr 2

    • Przewodnicząca Beata Barczykowska
    • zastępca Witold Templin
    • Wpłaty na konto Rady Rodziców
    • 84 8300 0009 0008 3133 2000 0010 w tytule wpisać „wpłata na Radę Rodziców. Imię i nazwisko dziecka, klasa”