Dyrekcja Zespołu AS kolorSzkół Ogólnokształcących nr 2 w Kwidzynie zaprasza  do Akademii Sukcesu – kolejnej edycji autorskiego projektu, tym razem w wersji on line. W dniach 30 listopada – 2 grudnia 2020 r. organizujemy warsztaty naukowe dla uczniów VIII

klas szkół podstawowych. Proponujemy dwie ścieżki naukowe: biologiczno – chemiczną: zajęcia z biologii – „Co nam siedzi w genach?”; zajęcia z chemii – „Udany związek? – mało kwasów, dużo zasad”

matematyczno – informatyczną: zajęcia z matematyki: - „Twierdzenie Pitagorasa w zadaniach egzaminacyjnych dla ósmoklasistów”; zajęcia z informatyki: - „Jak rozmawiać z komputerem”

Zajęcia będą się odbywały w ramach projektu Akademia Sukcesu przygotowanego i prowadzonego przez nauczycieli II LO w Kwidzynie. Szczegóły warsztatów zostały rozesłane do szkół.Zgłoszenia mogą nadsyłać nauczyciele na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nieprzekraczającym terminie do 26 listopada 2020r. do godziny 12.00. Liczba warsztatów ograniczona.Jeśli przeczytałeś tę informację i jesteś zainteresowany, którąś ze ścieżek edukacyjnych, to zgłoś to swojemu nauczycielowi: biologii, chemii, matematyki lub informatyki.

ulotka