styp2a

                 Mamy za sobą wiele miesięcy wytężonej pracy. Był to wyjątkowo trudny rok, w którym nieraz trzeba było stawić czoła różnym przeszkodom i wyzwaniom. Jednak mimo trwającej epidemii, walczyliście o zdobycie wiedzy i osiągaliście sukcesy. Gratulujemy Wam wszystkim wyników w nauce, jesteśmy z Was bardzo dumni! Podziękowania kierujemy również do Nauczycieli, Rady Rodziców oraz do wszystkich rodziców, którym zależy na dobru swoich dzieci, a naszych uczniów. Dziękujemy za Waszą pomoc, wsparcie, pracę i zaangażowanie w ich rozwój, a także za trud włożony w zdalną edukację.

Na okres wakacji życzymy Wam odpoczynku psychicznego, fizycznego i jak najkrótszego kontaktu z ekranem. Z nadzieją powrotu do normalności we wrześniu...

 Do zobaczenia!

Dyrekcja szkoły 

 Mimo trudnego roku, udało nam się go podsumować i zakończyć. W piątek przyszedł czas na rozdanie świadectw i wyróżnień. Klasa B uzyskała najwyższą średnią w szkole 4,81. Możemy pochwalić się też bardzo przyzwoitą frekwencją – 92%, aż 108 uczniów uzyskało świadectwo z wyróżnieniem.     

 Nagrodzeni uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2  -  2020

KLASA I A wychowawstwo mgr Katarzyna wojciechowska

uczniowie, którzy otrzymują świadectwa z biało-czerwonym paskiem za sukcesy w nauce i pracę na rzecz społeczności szkolnej

Brzozowski Hubert
Siemieńska Paulina
Wesołowski Miłosz
Jerzyk Wiktoria
Wilczyńska Wiktoria
Pomianowski Miłosz
Strzelczyk Aleksandra

 

KLASA I B wychowawstwo mgr Agnieszka Stefanowicz

uczniowie, którzy otrzymują świadectwa z biało-czerwonym paskiem za sukcesy w nauce i pracę na rzecz społeczności szkolnej

Maciaszczyk Wiktoria
Pisarek Julia
Lemańska Katarzyna
Matla Dominika
Chrzanowska Dagmara
Koleśnik Zuzanna
Piasek Nicola
Kosarzecka Maja
Porębna Zuzanna
Stachurska Daria
Bień Dominika
Dybowska Marta
Mielcarek Maja
Topolewska Julia
Badura Natalia
Rajnowska Marcelina
Kędzior Alicja
Kwiatkowska Amelia
Lipiec Amelia
Przybylska Amelia
Henclik Szymon
Kubik Nadia
Mierzejewska Martyna
Pasternak Oliwia
Rafa Arkadiusz
Szewliakow Aleksandra

 

KLASA I C wychowawstwo mgr Beata Szynkiewicz

uczniowie, którzy otrzymują świadectwa z biało-czerwonym paskiem za sukcesy w nauce i pracę na rzecz społeczności szkolne

Jaroszewska Patrycja
Fingajska Marcelina
Frej Milena
Wesołowska Zuzanna

 

KLASA I D wychowawstwo mgr Mariusz Olchowik

uczniowie, którzy otrzymują świadectwa z biało-czerwonym paskiem za sukcesy w nauce i pracę na rzecz społeczności szkolne

Markowski Szymon
Grzona Anna
Jabłoński Andrzej

 

KLASA I Ga wychowawstwo mgr Beata Strzelczyk

uczniowie, którzy otrzymują świadectwa z biało-czerwonym paskiem za sukcesy w nauce i pracę na rzecz społeczności szkolne

Kępska Oliwia
Gadomska Karolina
Makos Oliwia
Tumiłowicz Zuzanna
Czubak Michał
Dorosz Maja
Strzelczyk Kamil
Świetlicki Paweł
Warczak Zuzanna
Peskowski Dawid
Karepin Marcelina
Brodzik Adrianna
Kasińska Elżbieta
Ruda Klaudia
Gontarski Jakub
Żuk Paula
Szych Klaudia

KLASA I Gb wychowawstwo mgr Małgorzata Zamośna

uczniowie, którzy otrzymują świadectwa z biało-czerwonym paskiem za sukcesy w nauce i pracę na rzecz społeczności szkolne

Rębisz Oliwia
Rogala Natalia
Kaczorowska Weronika
Komorniczak Martyna
Maciąg Julia
Czarnecki Hubert
Kozikowski Kamil
Pałdyna Michał
Grenc Patrycja
Ostrowska Nikola
Gierczyńska Oliwia
Bollmann Kinga
Saramak Kinga
Fudala Oliwia
Kisielewska Oliwia
Tul Przemysław
Werner Daria
Wiśniewski Szymon
Bardziak Aleksandra
Storozum Oliwia

 

KLASA I Gc wychowawstwo dr Albert Duzinkiewicz

uczennica, która otrzyma świadectwo z biało-czerwonym paskiem za sukcesy w nauce i pracę na rzecz społeczności szkolne

Jaszner Nikola

KLASA I Ge wychowawstwo mgr Henryk Dabrowski

uczniowie, którzy otrzymują świadectwa z biało-czerwonym paskiem za sukcesy w nauce i pracę na rzecz społeczności szkolne

Romanowska Dominika
Chodorowska Maja
Krzyżek Weronika
Niski Ksawier
Pajewska Oliwia
Bruszczak Weronika
Miklewicz Oliwia
Morawska Weronika

 

KLASA II A wychowawstwo mgr Elżbieta Braun

uczniowie, którzy otrzymują świadectwa z biało-czerwonym paskiem za sukcesy w nauce i pracę na rzecz społeczności szkolne

Gajda Nikodem
Liszewska Julia

KLASA II B wychowawstwo mgr  Alicja Tubaja

uczniowie, którzy otrzymują świadectwa z biało-czerwonym paskiem za sukcesy w nauce i pracę na rzecz społeczności szkolne

Bakaj Dominik
Duzinkiewicz Julia
Kubiak Julianna
Homiczuk Paweł
Łoziński Jakub
Browalska Anna
Zagańczyk Martyna
Kędziora Amelia
Rośleń Ewa
Kapica Michał

 

KLASA II C wychowawstwo mgr  Katarzyn Widz

uczniowie, którzy otrzymują świadectwa z biało-czerwonym paskiem za sukcesy w nauce i pracę na rzecz społeczności szkolne

Manowska Wiktoria
Buklewska Anna
Zbyszyńska Julia
Stańczak Klaudia
Milewska Aleksandra
Olchowik Agnieszka
Storozum Nikodem
Bednarek Filip

KLASA II E wychowawstwo mgr  Małgorzata Nowicka- Klawitter

uczniowie, którzy otrzymują świadectwa z biało-czerwonym paskiem za sukcesy w nauce i pracę na rzecz społeczności szkolne

Magdzińska Wiktoria
Belka Monika

 GRATULUJEMY 

 

  • Szkoła jest położona w najbliższym sąsiedztwie kompleksu sportowo- rekreacyjnego oraz terenów leśnych "Miłosna"

    • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
    • w ZSO funkcjonują:
    • 2 Liceum Ogólnokształcące
    • Sportowe Liceum Ogólnokształcące
    • ul. Słoneczna 2
    • 82-500 Kwidzyn
    • tel/fax 55 645 19 19
    • email: wyspian@2lo-kwidzyn.pl
    • www: 2lo-kwidzyn.pl
    • Dyrektor Szkoły
    • mgr Ewelina Braun
    • wice-Dyrektor Szkoły
    • mgr Wojciech Kapica
  • Pedagog szkolny mgr Hanna Taczkowska

    • Dyżury
    • Poniedziałek 9.40-12.35
    • Wtorek 9.40-13.25
    • Środa 9.50-13.25
    • Czwartek 11.30-13.25
    • Piątek 10.35-13.25
    • Psycholog – Magda Łucarz
    • Dyżury
    • wtorek 8.00-11.00
    • Sekretariat szkoły
    • mgr inż Bożena Grochowska
    • sekretariat szkoły czynny
    • Poniedziałek- Piątek 8-15
  • Staramy się, by do biblioteki można było zajrzeć zawsze, kiedy jest taka potrzeba, dlatego jest otwarta we wszystkie dni, w następujących godzinach:

    • Poniedziałek 8.50-15.30
    • Wtorek 7.30-14.20
    • Środa 9.55-15.15
    • Czwartek 8.00-15.40
    • Piątek 7.30-14.20
    • Zapraszają
    • mgr Mariola Bera
    • mgr Beata Chudoba
    • mgr Hanna Taczkowska
  • Rada Rodziców ZSO nr 2

    • Przewodniczący Piotr Soliwoda
    • zastępca Marzena Chrząstowska
    • Wpłaty na konto Rady Rodziców
    • 84 8300 0009 0008 3133 2000 0010 w tytule wpisać „wpłata na Radę Rodziców. Imię i nazwisko dziecka, klasa”