library1Nowości ze szkolnej biblioteki. Tajemna historia" to książka, która wciąga czytelnika już od pierwszej strony. Donna Tartt, podobnie jak Fiodor Dostojewski, pochyla się nad problem ludzkiej moralności. Jak daleko jest w stanie posunąć się człowiek, aby zaspokoić swoje żądze i czy może uwolnić się od poczucia winy? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedzi dostarcza lektura jednej z najważniejszych powieści końca XX wieku.

clockSPRAWDŹ  GODZINY PRACY BIBLIOTEKI

NPRC logo

„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” jest uchwalonym przez Radę Ministrów programem, którego celem rozwijanie zainteresowań uczniów poprzez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży,

library2

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych to święto, które ma na celu zwrócenie uwagi na ogromną rolę bibliotek w życiu szkoły, w nauce                    i rozwijaniu zainteresowań czytelniczych. Obchodzone jest ono na całym świecie. Zostało ustanowione przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego. Obchody obejmowały najpierw jeden dzień, a od 2008 r. – cały październik.

Regulaminy biblioteki w ZSO nr w Kwidzynie

Biblioteka i Czytelnia

Czytelnia jest ulubionym miejscem naszych uczniów. Zapewniamy w niej miejsca do samodzielnej pracy, wolny dostęp do półek i 3 stanowiska komputerowe ze stałym dostępem do Internetu, drukarki

• Szkoła jest położona w najbliższym sąsiedztwie kompleksu sportowo- rekreacyjnego oraz terenów leśnych "Miłosna"