Strona w przebudowie za pomocą intuicyjnego interfejsu Gantry 5.
Przeciągnij & Upuść
Tworzymy dynamiczny interfejs układów oraz menu

slologo2 MTS  wicemistrzem Polski juniorek.

MTS  w składzie w którego grają nasze uczennice zagrały poraz kolejny w finale MPJ w piłce ręcznej. Podopieczne trenera Roberta Majdzińskiego zdobyły srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorek.

fw

Pomóżmy Filipowi wrócić na boisko!

Filip Wadowski ma 19 lat, jest tegorocznym maturzystą.  Do Kwidzyna przyjechał jako 16-latek, by grę kontynuować w MTS Kwidzyn, a naukę w ZSO 2. Dostał się do kadry narodowej juniorów, a ze swoimi kolegami z MTS, wielokrotnie sięgał po tytuły. Jednak w ostatnich dwóch miesiącach zmagał się z ogromnym bólem barku. Mimo to wciąż grał i wspierał swoich kolegów na parkiecie, zdobywając przy tym indywidualne wyróżnienie: tytuł najlepszego obrotowego podczas Mistrzostw Polski Juniorów 2019. Link do zbiórki

f4      W ten weekend Nasi chłopcy rozgrywaja Final 4 MPJ w piłce ręcznej. Na  na własnej hali podejmują zespoły z Płocka, Łodzi oraz Legnicy. Wczoraj po zaciętej walce przegrali jedną bramką z Płockiem. Dzisiaj zagrają o 3 miejsce. Wesprzyjmy chłopaków w walce o brąz. Zachęcamy wszystkich uczniów Nowego,sympatyków szczypiorniaka do wspólnego kibicowania. Spotkajmy się dzisiaj 12:00 hala sportowa przy Wiejskiej.

juniorki

W dniach 6-8 kwietnia na hali przy ul. Wiejskiej oraz przy ul. Mickiewicza został rozegrany turniej 1/16 Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych.

sport

Kolejne sukcesy naszych sportowców. Po srebrach MPJ naszych piłkarek i piłkarzy ręcznych mamy kolejny medal tym razem złoty MPJ Filipa Ostrowskiego  w biegach przełajowych na dystansie 3 km.

hand 2

Po roku nieobecności juniorzy wrócili na podium MPJ zdobywając srebrny medal w  Final Four rozegranym w Ostrowie Wielkopolskim. W niezwykle emocjonującym finale Mistrzostw Polski Juniorów 2018 MSPR Siódemka-Miedź Legnica pokonało MTS Kwidzyn 25:24 (11:14).