mup    Młodzieżowy Uniwersytet Prawa
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem bezpłatnymi zajęciami z PRAWA oraz wpływającymi do MUP, do ostatniej chwili, zgłoszeniami od Dyrekcji Szkół i uczniów z terenu całej Polski, dzień 31 października 2020 był dniem organizacyjnym. Zajęcia 7 listopada 2020 r będą już z podziałem na grupy wiekowe i rozpoczną się o godzinie 10.00 – moduł WSTĘP DO PRAWOZNAWSTWA.

 

Na pierwszych zajęciach zostaną omówione m.in. zawody prawnicze oraz ścieżka kariery czyli jak zostać adwokatem, radcą prawnym, prokuratorem czy sędzią. HARMONOGRAM ZAJĘĆ na I semestr zostanie zamieszczony na stronie Młodzieżowego Uniwersytetu Prawa w zakładce " Bezpłatne zajęcia z prawa". Z treścią można zapoznać się w dowolnym czasie przez cały rok szkolny. MUP zaprasza Was, drodzy uczniowie, do subskrypcji kanału na którym będą zamieszczane materiały uzupełniające z prawa dla dzieci i młodzieży. Raz jeszcze umieszczam link, który otrzymałam 31 października i który zamieściłam w OGŁOSZENIACH. Zajrzyjcie tam!
https://www.youtube.com/channel/UCNN4DjRI0mqyPq8oouNjGMA
Gdy tylko otrzymam „kody dostępowe” do kolejnych zajęć, natychmiast Was o tym poinformuję. BARDZO PROSZĘ O INFORMACJĘ ZWROTNĄ, KTO Z WAS ZAMIERZA UCZESTNICZYĆ W ZAJĘCIACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MŁODZIEŻOWY UNIWERSYTET PRAWA!
Hanna Taczkowska, pedagog szkolny