Kontakt

Strona w przebudowie. Masz sugestię, chcesz zadać pytanie ? Napisz do nas, a wkrótce odpowiemy !

Email

wyspian@2lo-kwidzyn.pl lub dyrektor@2lo-kwidzyn.pl

Phone

556451919

Adres

ul. Słoneczna 2; 82-500 Kwidzyn
Projektujemy & Kodujemy
Strona w przebudowie. Masz sugestię, chcesz zadać pytanie ? Napisz do nas, a wkrótce odpowiemy !
Prosto & Szybko
Strona w przebudowie za pomocą intuicyjnego interfejsu Gantry 5.
Przeciągnij & Upuść
Tworzymy dynamiczny interfejs układów oraz menu

wol

 

Nasza szkoła już od wielu lat współpracuje z Jurkiem Owsiakiem tym samym wspierając wraz z nim Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Co roku nasza szkoła bije rekordy zebranych pieniędzy! Nasi uczniowie biorą czynny udział w organizacji WOŚPu…i to nie tylko w kweście! Udzielają się również w innych strefach na hali przy ulicy Wiejskiej w Kwidzynie!

W tegorocznej strefie dziecka wzięło udział ponad 20 wolontariuszy. Do ich zadań należało umilenie czasu na hali dzieciom w postaci zabaw i malowania twarzy. Współpracowaliśmy między innymi z KwidzynMamki!

ASYSTA

Czym tak właściwie jest asysta? Asysta to wolontariusze, którzy swoją obecnością starają się pomóc ludziom zebranym na hali w odnalezieniu się, tak jak robi to Punkt Info…ale nie tylko! Asysta również stara się umilić Wam czas – w postaci punktu gastronomicznego, ale również i nauczyć czegoś nowego – mowa tutaj o Nauce Pierwszej Pomocy! W tym roku asysta liczyła ok. 20 osób!

SCENA

Na scenę składają się ludzie, którzy przede wszystkim dbają o nastrój tego wielkiego dla nas dnia. Prezentują na scenie możliwe do zakupu przedmioty, ale dbają też o to, aby dobry humor dopisywał wszystkim zebranym! Zajmują się konferansjerką – prowadzeniem całej imprezy!

AUKCJE

Ludzie składający się na strefę Aukcji to ludzie, którzy dbają o to, aby dary przez Was kupione trafiły w Wasze ręce w jak najszybszym czasie i odbierają Wasze telefony!

KWESTA

W kweście nasi uczniowie również biorą czynny udział. Uczniowie naszej szkoły zbierają z ogromnym uśmiechem na twarzy, nieważne podczas jakiej pogody za oknem, pieniądze dla WOŚP’u! Współpraca z Jurkiem Owsiakiem przynosi nam wiele satysfakcji. Jest to mężczyzna napełniony pozytywną energią i ogromem dobroci. I to właśnie z nim, wolontariusze naszej szkoły, mają możliwość spotkać się już 24 marca 2018 roku w Teatrze Miejskim o godzinie 11 na wspólnym podsumowaniu 26 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!