zdol

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze​

Zajęcia dodatkowe  w roku szkolnym 2019/2020

 
               

Lp.

Nazwisko i imię

Przedmiot

rodzaj zajęć

klasy

Dzień tyg.

Godzina

Sala

 1. Bera Mariola, Widz Katarzyna ogólny warsztaty teatralne klasy LO/SLO czwartek  1515 110
 2. Braun Elżbieta geografia zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze klasy LO/SLO środa 1415 15
3. Braun Ewelina matematyka zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze klasy LO/SLO poniedziałek 1425 200
4. Braun Jarosłow historia rozwijające uzdolnienia I LO poniedziałek 1330 19
 6. Chwiędacz- Feluś Ewa j.angielski warsztaty -eTwinning klay LO/SLO środa 800 107
 7. Dabrowski Henryk wf sks klasy LO/SLO wtorek/ czwartek 1515 s.gimnastyczna
 8. Depka Anna j. polski zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze klasy LO/SLO piątek 1415 17
 9. Duzinkiewicz Albert j. polski rozwijające uzdolnienia klasy LO/SLO wtorek/sobota 1415 108
10. Gostkiewicz Marzena matematyka z.wyrównawcze klasy I piątek 700 112
 11. Kapica Wojciech informatyka Centrum Mistrzostwa Informatycznego klasy I czwartek 1515 117
 12. Kołłupajło Maria fizyka dydaktyczno-wyrównawcze klasy III środa 800 113
 13. Mertin- Wróbel Marzena j. angielski z.wyrównawcze klasy I czwartek 1515 15
 14. Radomska Agnieszka j. angielski Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasy 3 czwartek 800 24
 15. Rośleń Agnieszka biologia fakultet  klasy LO/SLO środa 700 20 
 16. Rośleń Agnieszka biologia rozwijające uzdolnienia klasy LO/SLO środa 800 20
 17. Strzelczyk Beata matematyka Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasy LO/SLO poniedziałek 1415 210
 18. Strzelczyk Beata matematyka dydaktyczno-wyrównawcze LO/ SLO czwartek 1415 210
 19. Strzelczyk Beata matematyka seminarium maturalne klasy III piątek 800 210

 20.

Szynkiewicz Beata j.polski Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  III D  poniedziałek  800 112 
 21. Telefus Danuta j.niemiecki rozwijające uzdolnienia klasy LO/SLO czwartek 1515 105
 22. Telefus Danuta j.niemiecki dydaktyczno-wyrównawcze SLO wtorek 1515 105
 23. Woźniak Teresa matematyka seminarium III C,D wtorek 1415 117
 24. Woźniak Teresa matematyka Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasy LO/SLO środa 800 117
 25. Zamośna Małgorzata chemia seminarium III B wtorek 800 200
26. Zamośna Małgorzata chemia rozwijające uzdolnienia LO termin do uzgodnienia    

Regulamin zajęć pozalekcyjnych.

Zgoda na udział w zajęciach pozalekcyjnych.

  • Szkoła jest położona w najbliższym sąsiedztwie kompleksu sportowo- rekreacyjnego oraz terenów leśnych "Miłosna"

    • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
    • w ZSO funkcjonują:
    • 2 Liceum Ogólnokształcące
    • Sportowe Liceum Ogólnokształcące
    • ul. Słoneczna 2
    • 82-500 Kwidzyn
    • tel/fax 55 645 19 19
    • email: wyspian@2lo-kwidzyn.pl
    • www: 2lo-kwidzyn.pl
    • Dyrektor Szkoły
    • mgr Ewelina Braun
    • wice-Dyrektor Szkoły
    • mgr Wojciech Kapica
  • Pedagog szkolny mgr Hanna Taczkowska

    • Dyżury
    • Poniedziałek 9.40-12.35
    • Wtorek 9.40-13.25
    • Środa 9.50-13.25
    • Czwartek 11.30-13.25
    • Piątek 10.35-13.25
    • Psycholog – Magda Łucarz
    • Dyżury
    • wtorek 8.00-11.00
    • Sekretariat szkoły
    • mgr inż Bożena Grochowska
    • sekretariat szkoły czynny
    • Poniedziałek- Piątek 8-15
  • Staramy się, by do biblioteki można było zajrzeć zawsze, kiedy jest taka potrzeba, dlatego jest otwarta we wszystkie dni, w następujących godzinach:

    • Poniedziałek 8.50-15.30
    • Wtorek 7.30-14.20
    • Środa 9.55-15.15
    • Czwartek 8.00-15.40
    • Piątek 7.30-14.20
    • Zapraszają
    • mgr Mariola Bera
    • mgr Beata Chudoba
    • mgr Hanna Taczkowska
  • Rada Rodziców ZSO nr 2

    • Przewodniczący Piotr Soliwoda
    • zastępca Marzena Chrząstowska
    • Wpłaty na konto Rady Rodziców
    • 84 8300 0009 0008 3133 2000 0010 w tytule wpisać „wpłata na Radę Rodziców. Imię i nazwisko dziecka, klasa”