Kontakt

Strona w przebudowie. Masz sugestię, chcesz zadać pytanie ? Napisz do nas, a wkrótce odpowiemy !

Email

wyspian@2lo-kwidzyn.pl lub dyrektor@2lo-kwidzyn.pl

Phone

556451919

Adres

ul. Słoneczna 2; 82-500 Kwidzyn
Projektujemy & Kodujemy
Strona w przebudowie. Masz sugestię, chcesz zadać pytanie ? Napisz do nas, a wkrótce odpowiemy !
Prosto & Szybko
Strona w przebudowie za pomocą intuicyjnego interfejsu Gantry 5.
Przeciągnij & Upuść
Tworzymy dynamiczny interfejs układów oraz menu

belfer1        Jest jedna forma wyrażenia sympatii nauczycielowi: uczenie się. (J. Kurczab)
 Szanowni Państwo, Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, składam serdeczne podziękowania za zaangażowanie, wyrozumiałość i cierpliwość,

za wytrwałość w rozwiązywaniu problemów, z jakimi od wielu lat boryka się polska oświata. Dziękuję za życzliwość i serdeczność, którymi niezmiennie darzycie uczniów.

Za Waszą twórczą inicjatywę i kreatywność, za to, że jesteście pełni pomysłów i ciekawych inicjatyw. Współczesny nauczyciel to profesjonalista, ale także sprawny pedagog i psycholog, wychowawca nie tylko dla uczniów, lecz bardzo często osoba, u której pomocy szukają rodzice. W dzisiejszych czasach nauczyciel musi umieć sprostać coraz wyższym wymaganiom, zwiększającej się ilości obowiązków, rosnącym potrzebom szkoły i uczniów, a także wysokim oczekiwaniom rodziców. Jest osobą stale dokształcającą się, szukającą ciekawych i niebanalnych rozwiązań, nadążający za rozwojem cyfryzacji i nowinkami technicznymi, a przy tym to zwykle człowiek życzliwy i wyrozumiały.
        Dziękując Państwu za to, że tacy jesteście, życzę przede wszystkim wytrwałości. Życzę, by znaczenie pracy, którą wykonujecie, stawało się coraz bardziej doceniane przez nasze społeczeństwo. .Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystki nauczycielom, administracji oraz obsłudze składamy najserdeczniejsze życzenia sukcesów w pracy, spokoju ducha oraz cierpliwości. 

Dyrektor mgr EwelinaBraun

 men 20 01