Akademia & Sukcesu 2.0
10& Lat
10 lat istnienia SLO
Przeciągnij & Upuść
Tworzymy dynamiczny interfejs układów oraz menu
ZSO nr 2 Kwidzyn
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kwidzynie.
2 LO
2 Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Kwidzynie
klasa sportowa
Sportowe Liceum Ogólnokształcące w Kwidzynie, klasa sportowa
klasa mundurowa
Sportowe Liceum Ogólnokształcące, klasa mundurowa
srebrna tarcza 2020
W XXII Rankingu "Perspektyw" II Liceum Ogólnokształcące uzyskało tytuł "Srebrnej szkoły".
szkoła ćwiczeń
ZSO nr 2 będzie uczestniczy w projekcie "Powiślańska Szkoła Ćwiczeń".
zobacz więcej

       Absolwenci. W ciągu dekadyabs slo  Sportowe Liceum Ogólnokształcące klasę  sportową ukończyło 213 uczniów. Wśród absolwentów dominują piłkarki i piłkarze ręcznii lecz nie brakuje również lekkoatletów, siatkarek czy koszykarzy. Do szkoły uczęszczali również sportowcy z sekcji pływackiej , trójboju siłowego, jeździectwa.  Nasi absolwenci nie kończą kariery sportowej po ukończeniu szkoły. 

W gronie 35 zawodniczek, zgłoszonych do szerokiego składu na ME 2020, znalazły się absolwentki naszej szkoły Ada Górna (obecnie najskuteczniejsza zawodniczka SuperLigi Kobiet po 6 kolejkach ma 40 bramek ) oraz Justyna Świerczek.  Ponadto w reprezentacji seniorek „B” znalazły się:

DARIA SOMIONKA  KLUB: PR KOSZALIN S.A

ALICJA PĘKALA KLUB: EKS START ELBLĄG

KINGA GUTKOWSKA: KLUB: LC BRUHL HANDBALL (SZWAJCARIA)

MARTYNA ŻUKOWSKA: KLUB: JKS JAROSŁAW

DARIA SZYNKARUK: KLUB: SPR POGOŃ SZCZECIN

Do młodzieżowej kadry regularnie powoływane są:

DOMINIKA BOROWSKA, JULIA KUPC, MILENA KACZMAREK

Do reprezentacji seniorów został powołany nasz absolwent Arkadiusz Ossowski . Ponadto w reprezentacji seniorów „B” znaleźli  się:

KELIAN JANIKOWSKI: KLUB: WYBRZEŻE GDAŃSK HANDBALL S.A.

ALAN GUZIEWICZ: KLUB: MMTS KWIDZYN S.A

W młodzieżowej kadrze na kolejne zgrupowanie powołani zostali zawodnicy naszej szkoły Wiktor Jankowski, Jakub Szyszko oraz absolwent Nikodem Kutyła

Absolwenci rocznik 2013

Wychowawca Danuta Gajda

Justyna Borkowska –  piłka ręczna

Piotr Burczyński

Paulina Chylińska- piłka ręczna

Damian Dobosz-

Bogumiła Drozd- piłka ręczna

Michalina Dulna- piłka ręczna

Daria Kasprzyk - piłka ręczna

Łukasz Kłoś-

Maja Kryżan- piłka ręczna

Andzelika Madej

Izabela Oreszczuk- piłka ręczna

Karol Poźniak-

Dominik Sonnenfeld - piłka ręczna / Usar Kwidzyn

Weronika Sus

Marlena Sztyrbicka-

Bartosz Trębiński-

Aleksandra Tuptyńska-

Miłosz Walczyk-

 

Wychowawca Katarzyna Wojciechowska

Adrian Czepe

Katarzyna Dobosz

Karolina Grabowska

Anna Hanas

Izabela Janiszewska

Magdalena Janiszewska

Paulina Juchniewicz

Michał Kamiński- koszykówka

Karol Koper- koszykówka

Natalia Michlewicz –

Patryk Nojak

Ewelina Pomierska-

Kacper Sadowski-

Aneta Smagalska-

Justyna Stępień

Paulina Swajda

Adrianna Tas- lekkoatletyka

Marta Tul-

Absolwenci rocznik 2014

Wychowawca M, Zamośna

Krzysztof Białkowski- lekkoatletyka

Monika Boetcher- lekkoatletyka

Karol Cylka- lekkoatletyka

Weronik Dębowska

Radosław Grabowski- piłka ręczna

Kinga Gutkowska-  piłka ręczna

Martyna Hiszczyńska-

Szymon Joniak-

Magdalena Kamińska-

Marcin Kochański- piłka ręczna

Klaudia Kufel-

Sara Madejska-

Maciej Majewski-

Adrian Michalak-

Łukasz Niemczewski-

Marta Pankowska-

Katarzyn Przewoźna- piłka ręczna

Magdalena Szopińska- piłka ręczna

Aleksandra Szymanek-

Aleksandra Tomikowska- piłka ręczna

Patrycja Widmańska-

Kasper Włodarczak-

Paulina Wudniak- piłka ręczna

Oliwia Zabroń- piłka ręczna

Magdalena Ziółkowska - piłka ręczna

Martyna Żukowska- piłka ręczna/ Eurobud JKS Jarosław

Absolwenci rocznik 2015

Wychowawca Agnieszka Stefanowicz

Iga Budek- piłka ręczna

Nikoleta Drejer - piłka ręczna

Adam Dulny- piłka ręczna

Adrianna Górna- piłka ręczna/ Zagłębie Lubin

Bartosz Grycman- piłka ręczna

Kelian Janikowski- piłka ręczna/ Wybrzeże Gdańsk

Zbigniew Jost- Lekkoatletyka

Natalia Koper- piłka ręczna

Tomasz Korpalski- koszykówka

Szymon Kutiak- piłka ręczna

Klaudi Loba- piłka ręczna

Kamil Łapacz- piłka ręczna

Jakub Michalczuk- piłka ręczna

Kamil Nawrocki- piłka ręczna/ Usar Kwidzyn

Arkadiusz Ossowski- piłka ręczna/ MMTS Kwidzyn

Dominika Pakalska- piłka ręczna

Natalia Przybył

Jakub Reguła

Magdalena Szudzik-

Natalia Warywoda- piłka ręczna

Martyna Zając- piłka ręczna

Karolina Żołądkiewicz- piłka ręczna

Absolwenci rocznik 2016

Wychowawca Katarzyna Wojciechowska

Katarzyna Bednarska

Aleksandra Bielak- piłka ręczna

Dominik Boryń- piłka ręczna

Krystian Chmielowiec- piłka ręczna

Julia Goc- pływanie, triathlon

Malwina Hartman- piłka ręczna

Arkadiusz Kiwak- piłka ręczna

Dawid Kozdęba

Michał Łubiński- piłka ręczna

Klaudia Marcinkowska- piłka ręczna

Daria Nowak- piłka ręczna

Oktawia Nowatkowska- piłka ręczna

Jakub Paczkowski- piłka ręczna

Karol Pliszka – koszykówka

Damian Przysowa - piłka ręczna

Kamil Skoroch- piłka ręczna

Maja Szymańska

Klaudia Szymczak- ciężary

Jakub Żurawski- piłka ręczna

Absolwenci rocznik 2017

Wychowawca Albert Duzinkiewicz

Jakub Borzyszkowski- piłka ręczna

Patrycja Celmer- siatkówka

Ilona Chmara-

Wojciech Gołębiewski-

Weronika Grabowska-

Anna Gral- siatkówka

Michał Grosz-

Karolina Grulkowska-

Karol Jaworski-

Aleks Kaszuba

Marceli Kądziela

Joanna Kłos

Sylwia Kowalska

Filip Kwiatkowski

Agata Madrak jeździectwo

Weronik Orlich

Alicja Pękala- piłka ręczna/Start Elbląg

Rafał Ruda

Łukasz Rudnicki

Kacper Sadecki

Kacper Saraczyn- piłka ręczna

Julia Siuda- piłka ręczna

Patrycja Szyca

Daria Szynkaruk- piłka ręczna

Paulina Wiśniewska

Dagmara Wróblewska

Waldemar Zadrożny

Malwina Zagórska- piłka ręczna/ obecnie reprezentacja Polski w unihokeju.

Filip Hirsz-

 

Absolwenci rocznik 2018

Wychowawca Katarzyna Widz

Dominik Babicka- piłka ręczna

Katarzyna Czarnik- piłka ręczna

Jan Debowski- piłka ręczna

Patryk Dębowski- piłka ręczna

Jakub Gimiński- piłka ręczna

Patryk Grzenkowicz- piłka ręczna/ MMTS Kwidzyn

Alan Guziewicz- piłka ręczna/ MMTS Kwidzyn

Martyna Guziewicz- piłka ręczna

Wiktoria Heromińska piłka ręczna

Gustaw Jankowski- piłka ręczna

Przemysław Karasiewicz- piłka ręczna

Michał Klapka- piłka ręczna

Michał Kobiela piłka ręczna

Mateusz Kosmala- piłka ręczna/ Wybrzeże Gdańsk

Bartosz Kotuła- piłka ręczna

Wojciech Kowszuk piłka ręczna/ Elbląg

Milena Kozioł- piłka ręczna

Joanna Król- piłka ręczna

Paulina Krzywdzińska- lekkoatletyka

Bartosz Kupc- piłka ręczna

Daniel Makowski - piłka ręczna

Łukasz Orlich- piłka ręczna

Monika Reowicz- piłka ręczna

Daria Somionka- piłka ręczna/ Koszalin

Maciej Terzimann- piłka ręczna

Olga Wartecka piłka ręczna

Michalina Wąsik- piłka ręczna

Kacper Werra- piłka ręczna

Karolina Wicik- piłka ręczna /Kobierzyce

Kamil Zwierzyński- piłka ręczna

 

Absolwenci rocznik 2019

Wychowawca

Wiktoria Bloch piłka ręczna

Róża Borkowska piłka ręczna

Marta Burnowska- piłka ręczna

Filip Czop- pływanie

Michał Czop- pływanie

Dawid Dereszkiewicz- piłka ręczna

Adrian Dymik piłka ręczna

Mateusz Filbrandt piłka ręczna

Karolina Gajko- piłka ręczna

Milena Kaczmarek- piłka ręczna

Mariusz Kisielewski - piłka ręczna

Andzelika Koper- piłka ręczna

Paulina Kucharska- piłka ręczna

Nikodem Kutyła/ MMTS Kwidzyn

Maciej Leoniuk- piłka ręczna

Zuzanna Kopaczewska- piłka ręczna

Kacper Miklewicz- piłka ręczna

Dariusz Muracki- piłka ręczna

Wiktoria Niziałek- piłka ręczna

Patrycja Nowicka- pływanie

Kacper Obuchowski –piłka ręczna

Bartosz Preuss- piłka ręczna

Wiktor Prusiecki- piłka nożna

Paweł Rutkowski- piłka ręczna

Piotr Skiba piłka ręczna

Natalia Szmaglińska- piłka ręczna

Natalia Tobiasz- piłka ręczna

Julia Tondel- piłka ręczna

Katarzyna Trojakowska- piłka ręczna

Filip Wadowski piłka ręczna/ MTS Chrzanów

Michał Zboiński

Absolwenci rocznik 2020

Wychowawca Marek Szwanke

Michał Bień – koszykówka

Sandra Chabowska-  piłka ręczna

Martyna Czapiewska- piłka ręczna

Dominika Dziarkowska- piłka ręczna

Wiktoria Gaura- piłka ręczna

Sandra Guziewicz- piłka ręczna/ Jarosław

Karolina Kobyłko- piłka ręczna

Julia Kossakowska- piłka ręczna

Julia Kowalska- lekkoatletyka

Julia Kupc- piłka ręczna

Kamil Łukasiak- lekkoatletyka

Filip Ostrowski- lekkoatletyka

Michał Rostankowski- piłka ręczna

Cezary Sowa- szachy

Damian Sulej- koszykówka

Aleksandra Szymańska- piłka ręczna

Weronika Weiland- piłka ręczna

Filip Więckowski- koszykówka

Andzelika Zimoch - piłka ręczna

 

Pomorskie  Warsztaty Naukowe
New
Pomorskie  Warsztaty Naukowe
Po raz kolejny nasi uczniowie biorą udział w Pomorskich Warsztatach Naukowych w ramach projektu "Zdolni z Pomorza".
zacznij z nami "Nowy" etap
Sprawdź
zacznij z nami "Nowy" etap
Dlaczego "Nowy" ? Najwyższe wyniki z matury. Rozwijamy pasje i zainteresowania. Dobrze przygotujemy Cię do studiów.
poznaj Nas lepiej
Film
poznaj Nas lepiej
Szkolne Biuro Prasowe
Autorski projekt
Szkolne Biuro Prasowe
Tu wkrótce pojawią si informacje dotyczące Szkolnego Biura Prasowego
Powiślańska Szkoła Ćwiczeń
New
Powiślańska Szkoła Ćwiczeń
Zespół Szkół Ogólnokształcących będzie uczestniczył w projekcie "Szkoła Ćwiczeń". Powiat Kwidzyński/ Starostwo Powiatowe w Kwidzynie otrzymało dofinansowanie na realizację projektu pn. „Powiślańska Szkoła Ćwiczeń- Kwidzyn”
CMI
CMI
Projekt "Centrum Mistrzostwa Informatycznego" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 - 2020
Samorząd Uczniowski
SU
Samorząd Uczniowski
Tu wkrótce pojawi się artykuł
Edukacja prawna
Sprawdź
Edukacja prawna
Uczestniczymy w projektach rozwijających wiedzę oraz świadomość prawną młodego człowieka
Wymiana międzynarodowa
Wymiana
Wymiana międzynarodowa
Młodzież z 2LO w Kwidzynie i niemiecka ze szkoły IGS z powiatu Osterholz realizuje wspólny projekt kulturalny.
10 lat Sportowego Liceum w Kwidzynie
Menu
10 lat Sportowego Liceum w Kwidzynie
To może być też Twoja historia.
Aplikacja OFFICE365
OFFICE365
Aplikacja OFFICE365
kORZYSTAMY Z APLIKACJI CHMUROWEJ
Akademia Sukcesu
Akademia Sukcesu 2.0
Akademia Sukcesu
Zapraszamy do Akademii Sukcesu 2.0 – kolejnej edycji autorskiego projektu, tym razem w wersji on-line.