Kontakt

Email

wyspian@2lo-kwidzyn.pl lub dyrektor@2lo-kwidzyn.pl

Phone

556451919

Adres

ul. Słoneczna 2; 82-500 Kwidzyn
Dołącz do Nas
gazetka ekologiczna
30
!
ZSO nr 2 Kwidzyn
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kwidzynie.
2 LO
2 Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Kwidzynie
klasa sportowa
Sportowe Liceum Ogólnokształcące w Kwidzynie, klasa sportowa
klasa mundurowa
Sportowe Liceum Ogólnokształcące, klasa mundurowa
srebrna tarcza 2022
W Rankingu "Perspektyw" II Liceum Ogólnokształcące uzyskało tytuł "Srebrnej szkoły".
szkoła ćwiczeń
ZSO nr 2 uczestniczy w projekcie "Powiślańska Szkoła Ćwiczeń".
zobacz więcej

parents Konsultacje dla uczniów i ich rodziców.  Poniżej znajdą Państwo informację na temat harmonogramu  konsultacji (na rok szkolny 2022/23) tzw. "godzina dostępności".  

 
lp. nazwisko_imię przedmiot dzień godzina sala  uwagi
1 Anders Anna pedagog spec. środa 7.30-8.30 25  
2 Balawejder Mariusz wf środa 15:00- 16:00 s. gimnastyczna co 2 tygodnie
3 Bera Mariola historia,wos, hit czwartek  15.10-16.10 biblioteka  
4 Braun Elżbieta geografia wtorek 14.20-15.20 20  
5 Braun Jarosław historia,wos, hit czwartek  14.20-15.20 19  
7 Czajkowska-Miś Aleksandra j. ang, j. niem środa 7:00- 8:00 205  
8 Dąbrowski Henryk wf czwartek  15:15- 16:15 sala gimnastyczna  
9 Drzewińska-Mędrek Małgorzata j.polski wtorek 14.oo-15.00 112  
10 Dudziak Anna j.angielski wtorek  15:15-16:15 14  
11 Duzinkiewicz Albert język polski środa 15:15-16:15 108 lub 109  
12 Gabriel Krzysztof religia wtorek 14.20-15.20 14  
13 Gerke Krzysztof wych.fiz czwartek 15:10-16:10 hala gimnastyczna  
14 Grodecka Anna chemia wtorek 15:30-16:00 200  
15 Grodecka-Trautsolt Iwona j.ros/pp piątek /środa 7:30 - 8:00/15:20-15:50 20 co 2 tygodnie
16 Kapica Wojciech informatyka środa 15:15-16:15 117  
17 Kołłupajło Maria fizyka/ pp poniedziałek 15.10-16.10 113  
18 Kozłowska Justyna matematyka wtorek 15.10-16.10 212  
19 Kuc Dariusz wf środa 15.10-16.11 sala gimnastyczna  
20 Kupc Mariusz wf czwartek  15:00- 16:00 s. gimnastyczna co 2 tygodnie
21 Łyżwiński Dariusz wf wtorek 15:00- 16:00 s. gimnastyczna co 2 tygodnie
22 Mertin-Wróbel Marzena j. angielski środa/ piątek 15:15- 16:15 14 co 2 tygodnie
23 Mroczkowski Maciej wych.fiz czwartek 16-17 sala ul.Wiejska  
24 Nowicka-Klawitter Małgorzata wych.fiz czwartek 15:10- 16:10 sala aerobik  
25 Nowicka-Pałdyna Agnieszka j.angielski czwartek 16-17 107  
27 Piasek Katarzyna chemia/ biologia poniedziałek  15:15- 16:15 20 co 2 tygodnie
28 Podgórska Wiesława informatyka wtorek 15.10-16.10 s.117  
29 Próchnicka-Sitarz Aneta matematyka  poniedziałek  15:10-16:10 17 co 2 tygodnie
30 Radomska Agnieszka j.angielski czwartek 14:30-15:30 24  
31 Rodziewicz Joanna plastyka wtorek 14:30-15:31 108 co 2 tygodnie
32 Rośleń Agnieszka biologia czwartek 15.10-16.10 20  
33 Różacki Tomasz religia środa 15:15- 16:15 014  
34 Sawicki Marcin muzyka wtorek 14:30- 15:30 sala kinowa co 2 tygodnie
35 Schmelter Katarzyna geografia wtorek 14:30- 15:30 17 co 2 tygodnie
36 Sitarz Paulina j.polski czwartek 15:15-16:15 117  
37 Skoczek Krzysztof EDB PP BP wtorek 15:15-16:15 s.030 co 2 tygodnie
38 Sobolewska-Heromińska Reanata wf środa 15:00- 16:00 s. gimnastyczna co 2 tygodnie
39 Stefanowicz Agnieszka j. angielski środa 15:15- 16:15 14  
40 Strzelczyk Beata matematyka  poniedziałek  14.20-15.20 210  
41 Sulej Przemysław wf środa 15:00- 16:00 stadion co 2 tygodnie
42 Szumowski Jarosław historia,wos, hit czwartek  14.20-15.20 s. 17 co 2 tygodnie
43 Szwanke Marek historia wtorek 14.25-15.25 s.208  
44 Taczkowska Hanna j.francuski czwartek 15.10-16.10 gabinet pedagoga  
45 Telefus Danuta j. niem/ j.ros poniedziałek 14.20-15.20 105  
46 Tubaja Alicja biol/ edb wtorek  14.20-15.20 s.030  
47 Tulisz Adam wf poniedziałek  15:15- 16:15 sala gimnastyczna  
48 Widz Katarzyna j. polski czwartek  15.10-16.10 s. 110  
50 Więckowski Sebastian geografia środa 15.10-16.10 sala 15 co 2 tygodnie
51 Wojciechowska Katarzyna j.niemiecki czwartek 14.20-15.20 207  
52 Wowk Radosław matematyka  środa/czwartek 7:30 - 8:00/16:00 - 16:30 sala 17 co 2 tygodnie
54 Wróblewska Agnieszka matematyka  poniedziałek  15:15- 16:15 212 co 2 tygodnie
55 Wrzesińska-Bania Ewa psycholog poniedziałek 16.00-17.00 32  
56 Zamośna Małgorzata chem/mat wtorek /sroda 14:20-14:50/15:10-15:40 200  
57 Ziółkowska Katarzyna j. angielski środa 15:00-16:00 12 co 2 tygodnie
Gazetka ekologiczna
New
Gazetka ekologiczna
Gazetka ekologiczna- kryzys klimatyczny
zacznij z nami "Nowy" etap
Sprawdź
zacznij z nami "Nowy" etap
Dlaczego "Nowy" ? Najwyższe wyniki z matury. Rozwijamy pasje i zainteresowania. Dobrze przygotujemy Cię do studiów.
poznaj Nas lepiej
Film
poznaj Nas lepiej
Szkolne Biuro Prasowe
Autorski projekt
Szkolne Biuro Prasowe
Tu wkrótce pojawią si informacje dotyczące Szkolnego Biura Prasowego
Powiślańska Szkoła Ćwiczeń
New
Powiślańska Szkoła Ćwiczeń
Zespół Szkół Ogólnokształcących będzie uczestniczył w projekcie "Szkoła Ćwiczeń". Powiat Kwidzyński/ Starostwo Powiatowe w Kwidzynie otrzymało dofinansowanie na realizację projektu pn. „Powiślańska Szkoła Ćwiczeń- Kwidzyn”
CMI
CMI
Projekt "Centrum Mistrzostwa Informatycznego" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 - 2020
Samorząd Uczniowski
SU
Samorząd Uczniowski
Tu wkrótce pojawi się artykuł
Edukacja prawna
Sprawdź
Edukacja prawna
Uczestniczymy w projektach rozwijających wiedzę oraz świadomość prawną młodego człowieka
Wymiana międzynarodowa
Wymiana
Wymiana międzynarodowa
Młodzież z 2LO w Kwidzynie i niemiecka ze szkoły IGS z powiatu Osterholz realizuje wspólny projekt kulturalny.
Religia w regionie
menu
Religia w regionie
SZKOLNY PROJEKT AUTORSKI
10 lat Sportowego Liceum w Kwidzynie
Menu
10 lat Sportowego Liceum w Kwidzynie
To może być też Twoja historia.
Aplikacja OFFICE365
OFFICE365
Aplikacja OFFICE365
kORZYSTAMY Z APLIKACJI CHMUROWEJ
Akademia Sukcesu
Akademia Sukcesu 2.0
Akademia Sukcesu
Zapraszamy do Akademii Sukcesu 2.0 – kolejnej edycji autorskiego projektu, tym razem w wersji on-line.